menu

Regulamin rezerwacji

REGULAMIN REZERWACJI  Raj na Kaszubach zwany dalej Rajem

  1. Do korzystania z usług noclegowych na terenie Raju upoważnia dokonana wcześniej rezerwacja z wniesioną zaliczką w wysokości 50% ceny pobytu wraz uregulowaniem w dniu przyjazdu,  reszty całej brakującej opłaty zadeklarowanej podczas rezerwacji wstępnej. 
  1. Wpłatę zaliczki należy dokonać w ciągu 2 dni od złożenia rezerwacji wstępnej. Po wpłynięciu przedpłaty status rezerwacji wstępnej zmienia się w rezerwację gwarantowaną. Rezerwacja gwarantowana zostanie potwierdzona droga mailową.
  1. Rezerwację można dokonać na naszej stronie www.rajnakaszubach.pl, telefonicznie, mailem, na naszym profilu na Google lub serwisach rezerwacyjnych. 
  1. Brak wpłaty zaliczki lub całej kwoty skutkuje anulacją rezerwacji. 
  1. Pozostała kwota do zapłaty może być wpłacona na konto lub zapłacona gotówką w dniu przyjazdu. 
  1. W przypadku rezygnacji z pobytu w terminie minimum 60 dni przed planowanym przyjazdem, kwota wpłacona na poczet rezerwacji podlega zwrotowi.
  1. W przypadku rezygnacji z pobytu w terminie poniżej 60 dni przed planowanym przyjazdem przedpłata nie podlega zwrotowi. 
  1. W przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie jego realizacji, nie dokonuje się zwrotu jakichkolwiek opłat. 
  1. Każda zmiana terminu przyjazdu lub wyjazdu (np. późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, rezygnacja z pobytu) nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych.

Twoja prywatność

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookies o charakterze technicznym oraz analitycznym. Służą one do tego, by strona Raj na Kaszubach poprawnie działała oraz w celu analizowania statystyk np. ilości odwiedzin strony www. Zapoznaj się proszę z naszą polityką prywatności , aby uzyskać więcej informacji o tym jak podchodzimy do tematu ochrony danych osobowych. Pamiętaj, że możesz dowolnie skonfigurować preferencje co do cookies w ustawieniach swojej przeglądarki (szczegóły w tym zakresie znajdziesz w polityce prywatności).